Skladník(ce) / manipulant(ka) / Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

FirmaACE SPORT s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 26 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Hledáme spolehlivého a pečlivého kandidáta/kandidátku na pozici Skladník / manipulant, který/á bude zodpovědný/á za správu skladu a plnění fyzických pracovních úkolů souvisejících s manipulací se zbožím.

Náplň práce:

Příjem, kontrola a uskladnění příchozího zboží
Kompletace a příprava objednávek zákazníků
Balení a příprava zboží pro expedici
Udržování pořádku a přehlednosti na skladě
Inventarizace a kontrola skladových zásob

Požadujeme:

Zkušenost v práci ve skladu.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Odpovědný a systematický přístup k práci.
Dobrý zdravotní stav.
ŘP skupina B výhodou

Nabízíme:

Stabilní zaměstnání, přátelské a dynamické pracovní prostředí
Nástupní plat od 26 000 Kč, dle zkušeností
Jednosměnný provoz
Zaměstnanecké benefity
Pracovní doba 8:00 - 16:30

Pokud jste spolehlivá a pečlivá osoba, která je schopna zvládnout fyzickou práci na skladě a máte zájem se připojit k našemu týmu, pak hledáme právě vás.
Nástup možný ihned.
Zašlete nám svůj životopis na adresu [email protected]. V předmětu uveďte "Pozice Skladník". Budeme se těšit na vaši odpověď!

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Sedláčkova 472/6, Písek - Písek - Budějovické Předměstí, 39701, Česko
mzda, plat (hrubý):od 26 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:ACE SPORT s.r.o., IČ: 63887355
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024